Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün sözlerine yanıtı sert oldu.

Fikret Orman'ın TFF'nin verdiği cezalar üzerine konuşmasına cevaben konuşan Ali Şafak Öztürk'e yanıt, Ahmet Nur Çebi'den geldi.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk daha önce İHA'ya yaptığı açıklamalarda, "Fikret Orman mikrofonlara konuşmayı sevdiği için öyle şeyler oluyor." dedi.

"Dünya ayağa kalktı mı?"

"Beşiktaş kulübüyle, camiasıyla bizim genel anlamda bir sıkıntımız yok ama yönetimsel faktörler olarak bazı sıkıntılar var, onları dile getirdik."

Ali Safak Ozturk - Antalyaspor

"Herkes düşüneceğini düşünüyor söylemleriyle. Ne oldu şimdi, ceza aldı Beşiktaş, dünya ayağa kalktı mı? Bir şey oldu mu? Ne gerek vardı böyle açıklamalara? Bazen kulüp yöneticileri etkileyebilmek için yapabiliyor böyle şeyleri. Bu durum Türk futbolunda çok olan bir durum."

Ahmet Nur Çebi: Haddini bilsin!

Ali Şafak Öztürk'ün bu açıklamalarına Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Antalyaspor maçı sonrası cevap verdi.

Çebi, "Antalyaspor'u bu tarzda idare edeceklerse vay geldi Antalyaspor'un başında. İşleri çok zor. Henüz bu konularda konuşmaya tecrübeli ve bilgili değil. Başkasının aklıyla ve ağzıyla konuşmayı bıraksın. Başkasının aklıyla ve ağzıyla konuşanlara tetikçi derler. Bu etiket onun üzerinde kalır, tekikçi başkan olarak hayatında yaşamak zorunda kalır." dedi.

Ahmet Nur Cebi Besiktas

"Antalya'ya yazık etmesin. İşine gücüne baksın. Onun haddi değil Beşiktaş başkanına cevap vermek. Onun böyle bir aklı ve fikri olduğunu düşünmüyorum. Çünkü daha tecrübesi çok az."

"Etrafı, çevresi, herhalde biraz popüler olmaya çalışıyor. Bu tür konuşmalarla popüler olamazsınız, hemen sizi aşağı alırlar."

Ali Şafak Öztürk: Seba'nın kulübüne yakışmıyor

Ali Şafak Öztürk yaptığı açıklamada, "Bu kadar olgun, büyük, spor camiasında olan insanlara yakışmıyor. Çocuk değiller sonuçta." dedi.

"Geçen sene üst akıl dediler, saçma sapan şeyler. Antalyaspor tarihinde Fenerbahçe'den 6 puan almış bir başkan yok. Geçen haftlarda Eto'o'yu istediler, vermedik."

"Şimdi geliyorlar, şöyle ağırlayacağız, onların yaptığı ayıbı yapmayacağız diyorlar. Böyle özel bir günde, Süleyman Seba gibi Türk futboluna hizmet etmiş önemli bir başkanın ölüm yıldönümünde yakışmıyor."

Samuel Eto'o Antalyaspor

"Sorun Eto'o transferinden itibaren başladı. Onlar bir şey söylüyor, biz bir şey söylüyoruz. Bizim için de doğru değil ama onlar için de değil. Ben 33 yaşında bir başkanım hala belki öğreneceğim çok şey var. Ama o olgunluğu gösterecek Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman gibi kişiler olmalı, bana doğru yolu gösterecek insanlar."

"Genel anlamda bizim gördüğümüz: bir küçümseme var"

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları